jeanetelife

Znajdź swój ideał :)

Mam 28 lat, a nigdy nie dojrzałam do tego, aby skorzystać z wizyty u specjalistki w doborze biustonosza, czyli Brafitterki. Prawidłowo dobrany biustonosz ma cała masę zalet! Moja niedojrzałość w tym temacie przeraziła mnie dopiero po wizycie w salonie @TriumphPL.

Jeżeli tak samo jak ja jesteście przed pierwszą wizytą, nic się nie stresujcie! Moja wizyta przebiegła w intymnej atmosferze. Brafitting służy znalezieniu prawidłowego rozmiaru biustonosza.

Na początku brafitterka mierzy nasz obwód biustu oraz pod biustem. Kolejny krok to ułożenie piersi. Można to również nazwać zagarnianiem piersi z pleców. Tak z pleców 🙂 Dopiero prawidłowo ułożone w miseczce piersi wyglądają zmysłowo i apetycznie. Często na pytanie „Jaki Pani ma rozmiar biustonosza” odpowiadamy 75B, nie mając pojęcia, jak jest naprawdę. Po kilkunastu minutach spędzonych w przymierzalni z Panią Julitą, (którą serdecznie pozdrawiam) mamy wybrany dla mnie fason, odpowiedni rozmiar oraz kolor. Kolor skradł moje serce!

Model Magic Boost to idealny model biustonosza z niezwykłym efektem push-up.
Delikatne, silikonowe fiszbiny dopasowują się do kształtów ciała i są niezwykle komfortowe. Dostrzegłam, że dobrany przez specjalistkę biustonosz koryguje moją postawę, dodaje pewności siebie, a co najważniejsze – podczas ruchu biustu nie powoduje dyskomfortu.

Kobietki, wybierajmy świadomie nasze biustonosze! Diabeł tkwi w szczegółach ????

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.