jeanetelife

ZIMOWA STYLIZACJA Z MOON BOOT W ROLI GŁOWNEJ * BLACK FRIDAY *

No to jutro się zacznie! Piątkowe szaleństwo zakupów! Kto planuje skorzystać ze zniżek? Dla mnie to super sprawa, aby kupić prezenty albo uzupełnić zimową garderobę o brakujące elementy. Ja uległam Moon Boot! Nowym butom, na które wiele z Was mnie namawiało. Ciepłe, wygodne, nieprzemakające, idealne na nadchodzące mrozy. Żałuje tylko, że śnieg, który ostatnio spadł w Warszawie został tylko w wspomnieniach.

Dla tych osób, które nie chcą przegapić masy okazji zachęcam do odwiedzenia Domu Mody Klif. W większości butików czekają zniżki. Wiele z Was może zainteresować zniżka na Moon Boots. W butiku Sportofino dostaniecie je ze zniżką 20%. Promocja obowiązuje od piątku aż do niedzieli! Szczegółowe dotyczące wszystkich rabatów znajdziecie na stronie Klif.pl.

WINTER COAT: Woolrich Sportofino

HAT: Bonger Sportofino

SWEATER: Zara

SHOES: Moon Boot Sportofino

Produkty wykorzystane w stylizacji ( czapka, kurtka, buty) dostaniecie w Domu Mody Klif www.klif.pl

PHOTOGRAPHY: Krzysztof Adamek

Komentarze

  1. Fajne buty, czuję jednak że w Polsce się nie sprawdzą, bo są zbyt ciepłe ????
    My last post: <a href=”https://www.brytyjka.pl/czarny-plecak-skorzany-disney-mickey-mouse-id-962.html”>plecak mickey mouse</a>

  2. Dziękuje bardzo za odpowiedz ???? szukam właśnie takich, tez jestem w ciazy???? Nie uciskają za bardzo w brzuszek ?:)pozdrawiam serdecznie ????

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.