jeanetelife

Valentine’s day is coming

Święto zakochanych już za 5 dni, a jeżeli robicie sobie prezenty to myślę, że większość facetów ma właśnie ten problem – jaki upominek wybrać?! Mimo, że męska część Czytelników jest znacznie mniejsza, to postanowiłam zrobić listę prezentów, z których osobiście byłabym baaaaardzo zadowolona ????

1. Słuchawki SUDIO. Jeśli druga połówka uwielbia gadżety, to pokocha je tak samo jak ja! Świetne wykonanie, modny design, idealny kompan podróży. Mam dla Was –15% na cały asortyment na stronie SUDIO Sweden. Hasło: JEANETELIFE15

2. GLOV Magnet Set. Rękawica do demakijażu dla kobiet, które nie cierpią tej czynności! Jestem po pierwszych dniach testowania i nie wiem dlaczego dopiero teraz wpadła mi w ręce. Jeżeli będziecie ciekawe tego produktu to dajcie znać, a wrócę do niego w kolejnym poście.

Obecnie na Instagramie jest konkurs, w którym do zgarnięcia są wszystkie produkty od GLOV! #glovlovers

Z kodem: insta otrzymacie -20% na www.glov.co

3. Koronkowa bielizna. Ewa Bien to wybór dla kobiet ceniących sobie zmysłową, sensualną bieliznę.

4. Sharley Youth Elixir to skondesnowana dawka piękna, dla kobiet, które szukają sekretnego eliksiru młodości ????

5. Ulubione perfumy, to bezpieczny prezent dla każdej kobiety! Poniżej flakony moich ukochanych! Kiedyś też Wam o nich napisze ????

Komentarze

  1. Jeanete, my wiemy co lubimy najbardziej, więc podpowiadać Panom to duża przyjemność ???? Czy jutro przeczytamy jaki masz pomysł na rozpieszczenie upominkiem swojego faceta? (i naszych;P)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.