jeanetelife

Urodzinowe inspiracje, czyli birthday party!

Jeżeli ten wyjątkowy dzień w roku jeszcze przed Wami, to mam dla Was sporą dawkę inspiracji na dekoracje urodzinowe. Zanim wybrałam to co zobaczycie na zdjęciach poniżej, przeszukałam cały Pinterest! Opcji wymarzonego tortu było wiele, a po wpisaniu #dripcake na Instagramie zupełnie oszalałam! Tyle przepięknych tortów, że wybór przybrał rangę życiowej decyzji ???? Ostatecznie decyzję oddałam w ręce cudotwórczyni @urszi, która stworzyła tort piękniejszych od tych wszystkich inspiracji! Tort, który szkoda było kroić, ale już po pierwszym kęsie okazało się, że smakuje jeszcze lepiej niż wygląda! Niewiarygodne!

Tort to nie koniec przyjemność, mój słodki stól był bogaty w muffiny z czekoladowym budyniem oraz kremem malinowym. Cake popsy z biszkoptu z nutellą, oblane mleczną czekolada. Małe cisteczka z kruchego ciasta z konfiturą porzeczkową oraz górą z kremu malinowego. Wszystkie smakołyki miały swój oryginalny smak, nie były przesłodzone. Słodkość przeplatała się z orzeźwiającym kwaśnym smakiem. Takie połączenie uwielbiam! @urszi masz ogromny talent i nie mogę wyjść ze zdziwienia, że robisz to wszystko sama! Jakość i smak na najwyższym poziomie, koniecznie zajrzyjcie na fanpage Słodki stół na Facebooku, gdzie można podziwiać te wszystkie dzieła.

Balony, dodatki oraz całość dekoracji pochodzi z wiewiórczej nory ???? Wiewiórka i spółka w 100% odzwierciedliła moje inspiracje. Balony olbrzymy są moim urodzinowym must have! Ostatni raz 2ka z przodu! Do dekoracji stołu wybrałam konfetti z papieru , słomki oraz pompony. Balony wypełnione helem są w kolorze pastelowej oraz perłowej szarości. Różany box, który widzicie na zdjęciu jest od Sweetsweet bouquet Koniecznie dajcie znać co myślicie o całości? W jakich barwach Wy chciałybyście przygotować dekoracje na swoje urodziny.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.