jeanetelife

The pink doors

Zabieram Was jeszcze na chwilę do Londynu. Czarny total look na takim tle nie wygląda smutno i kojarzy się mega pozytywnie. Wychodząc z takiego mieszkania codziennie do pracy miałabym power na cały dzień. Fajnie, że ludzie dbają o takie detale swojego domu. Przyciągają wzrok i wzbudzają zachwyt.

W moim outficie też postawiłam na charakterystyczne detale. Biker boots i torebka LV, którą już miałyście okazję zobaczyć na Instagramie. Jak Wam się podobają moje nowe dodatki?

Pozytywnego dnia!

COAT: H&M Tredn (here)

BLACK DRESS: (here)

BIKER BOOTS: (here)

TIGHTS: Calzdonia

SUNGLASSES: Celine

HAIR: Perfect curls Hair Stylist London Nyumba Salon Paollo Sagerah

Komentarze

  1. Czy mogłabyś powiedzieć coś więcej o butach, jak wypada ich rozmiar i czy są warte swoje ceny, bo zastanawiam się na nimi a na stronie topshop’u różne są opinie na tematu rozmiaru, z góry dziękuje ????

  2. Moim zdaniem są bardzo solidnie wykonane. Ja noszę 38,5, więc cieżko u mnie zawsze z rozmiarem. Te kupiłam 39. Są dość sztywne na początku. Bardziej jak takie krótkie oficerki. Mają obcas, który bardzo głośno stuka ???? i soldnie trzymają nogę.

  3. Świetny look, a torebka cudowna! Sama szukam idealnej nie za małej nie za dużej i tą również od dawna obserwuję, ale sama nie wiem czego chce hihi

  4. Torebka jest świetna! Po moim neverfull cieżko się w nią spakować. Minusem jest, że jak włożę więcej rzeczy to klapka się nie domyka :p Więc nie można jej przeładować ????

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.