jeanetelife

SUNDAY VIBES, CZYLI SYPIALNIA Z NOWYM ŁOŻKIEM

Dziś kilka zdjęć prosto z naszej sypialni. Bardzo długo obiecywałam post na ten temat, ale czekałam, aż przyjdzie wymarzone łóźko. No i jest! Wybraliśmy łóżko tapicerowane z ogromnym pojemnikiem na pościel. Miejsca do przechowywania nigdy za wiele! Ten model ma niezwykle efektowny zagłówek, który został podzielony w taki sposób na naszą prośbę. Łóżko ma nowoczesny design i idealnie się wpisuje w cały styl mieszkania.

W sypialni połączyłam ze sobą trzy barwy. Biel, szarości i wszelkie odcienie beżu. To klasyka, która zawsze sprawdza się idealnie. Uwielbiam mieć na łóżku masę poduszek! Te, które widzicie na zdjęciu pochodzą ze sklepu Mialiving. Sklep posiada ogromny wybór poduszek w różnych wzorach, tkaninach i kształtach.

Jeżeli właśnie urządzacie mieszkanie, to pamiętajcie, że czas realizacji łóżka może trwać ponad 8 tygodni. W przeciwnym wypadku pozostaje spanie na podłodze, tak jak to było z nami. Całe szczęście materace są dostępne od ręki. Kiara jest zachwycona, a jak Wam się podoba?

Modelka Kiara ????

Łóżko Dobre Materace

Poduszki Mialiving.pl

Pościel Hm Home

Stolik nocny Mak Dekor

Lampa Ikea

Zasłony Ikea

Komentarze

  1. Pozazdrościć sypialni???? I widzę, że Twoja Kiara nie ma problemów z zaciekami pod oczkami a u nas w dalszym ciągu to koszmar… Stosujesz coś konkretnego na zacieki, czy po prostu ich nie ma?

  2. Miała bardzo duże, ale zmieniliśmy karmę z Royala na taką, która nie ma kurczaka. Wykluczyliśmy go całkowicie z diety i nie ma ani troszkę ???? Okulista zalecił przemywania zacieków kwasem borowym i na początku robiliśmy to codziennie ????

  3. Piękna sypialnia ???? Nic tylko pozazdrościć ???????? mogę zapytać ile ma metrów kw? Macie w niej szafy czy oddzielna garderobę?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.