jeanetelife

SESJA W JESIENNYCH KLIMATACH. FARMY DYŃ W POLSCE.

Nie wiem, czy farmy dyń nadal cieszą się popularnością, ale dla mnie to obowiązkowe miejsce do rodzinnego wyjazdu jesienią. Nasycone kolory dyń, piękne kadry, sceneria typowego amerykańskiego filmu o Halloweenie – takie klimaty szybko poprawiają humor, nawet jeśli pogoda nie dopisuje. To też cudowny plac zabaw dla dziecka, można poszaleć w labiryncie z dyniami, „poprowadzić” traktor, pojeździć taczką, na niektórych farmach pogłaskać króliczki, alpaki.

O tym, że farma dyń jest cudownym pomysłem na jesienną sesję zdjęciową, wiedzą już chyba wszyscy, którzy kochają zdjęcia! Jednak nie wszyscy wiedzą, gdzie taką farmę znaleźć. Wybrałam kilka dyniowych miejsc w całej Polsce, które warto odwiedzić. Do każdego dołączyłam link z przekierowaniem do strony 🙂

  1. Farma Dyń Pumpkin Farm Powsin. Właśnie tu zrobiliśmy zdjęcia, które zobaczycie na dole wpisu. Uwielbiamy to miejsce całą rodziną! Przepiękne dekoracje, mini ZOO, labirynt ze słomy i nieskończone mnóstwo dyń. Nie trzeba zawracać głowę szukaniem pomysłów na zdjęcia – otoczenie sprzyja temu, że bardzo szybko w Waszym aparacie znajdą się setki udanych fotek!
  2. Dynioland w Wieliszewie. Ta farma słynie z gigantycznych dyń gatunku Atlantic Giant. Pozostawione bez opieki, mogą ważyć kilkadziesiąt kilogramów! Znajdziecie tam również wspaniałe dyniowe ekspozycje, słomiane ZOO i sklepik z pamiątkami. A w weekend Dynioland zaprasza do gastronomii, gdzie można zjeść sezonowe dania.
  3. JEdynie pod Krakowem. Można tam wybrać jadalne i ozdobne dynie aż z 90 gatunków. To świetne miejsce, jeżeli lubicie dyniowe potrawy czy chcecie upiększyć wnętrze na Halloween. Właściciele Jedynie uprawiają i sprzedają również inne warzywa. Natomiast oryginalna sceneria zachęca do zwiedzania co raz większą liczbę miłośników zdjęć.
  4. Dyniowe Love niedaleko Gdańska. Rodzinna plantacja dyń – jedna z najbardziej atrakcyjnych w Polsce. W tygodniu tam się odbywają zajęcia dla dzieci, na których opowiadają ciekawostki o dyniach oraz odwiedzają labirynt z kukurydzy. W weekendy do Dyniowe Love najchętniej przyjeżdżają, żeby zrobić zdjęcia lub nabyć pyszne i piękne dynie.

Być może znacie jakieś nieznane, ale piękne farmy dyń w Polsce? Piszcie w komentarzach, chętnie się dowiem!

 

 

 

Koszula – HM

Spodnie – HM

Buty – Alexander McQueen

Torba – Louis Vuitton

Naszyjnik – Apart

Naszyjnik – Apart

Bransoleta – Elixa

Bransoleta – Elixa

Zegarek G – Albert Riele

Okulary – Celine

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.