jeanetelife

SEAFOOD

O tym, że kocham owoce morza pewnie już wiecie, ale wreszcie doczekałam się w Warszawie miejsca, gdzie dostawy „robali” są 4-5 razy w tygodniu. Pyszne, pachnące krewetki, małże, raki, ośmiornice! Jeżeli uwielbiacie takie smaki to musicie koniecznie odwiedzić to miejsce.

Port Royal ma bardzo ciekawy wystrój, który w 100% odzwierciedla klimat nadmorskiej knajpy. Jako jedno z niewielu miejsc w Warszawie można tam dostać różaną lemoniadę! Znaną nam wszystkim z pięknych zdjęć na Instagramie.

Na większego głoda polecam taką tacę owoców morza! Każdy z produktów ma podaną cenę za 100 gram i możecie je miksować dowolnie. My na dzisiejszej randce postanowiliśmy wybrać kilka nowych przysmaków.

Krewetki i ośmiornica są numerem 1 dla mnie! Na zdjęciu widzicie jeszcze raki, ale one mają bardzo mało mięska i trzeba się przy nich trochę napracować. Idealnie przyrządzone przegrzebki, klasyczne mule. Nowością na naszym talerzu były małże vongole oraz migdałowe, które mają niezwykle zdobne muszelki.

Aaaaaa zapomniałabym o najważniejszym! Mają tam przepyszną bezę z mango, dla której tam tak naprawdę chodzę ???? I niestety muszę przyznać, że smakuje lepiej od mojej.

Adres: Hala Koszyki

Znajdziecie ich na Facebooku

Udanego weekendu!

Komentarze

  1. Boże, te talerz wygląda po prostu znakomicie. Dopiero co otworzyłam oczy, a ślinka leci. Oh, ja również jestem wielką, olbrzymią fanką owoców morza! Cóż, jedno jest pewne – w następny weekend się tam wybieram! Pozdrawiam Cie serdecznie! ????

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.