jeanetelife

PIERWSZY URODZINY SARY! SARENKA BAMBI, BALONY, KWIATY, SŁODKI STÓŁ.

Na początku roku obiecywałam sobie, że za organizację urodzin Sary zabiorę się odpowiednio wcześniej, żeby zrealizować wszystkie pomysły, które miałam z tyłu głowy. Oczywiście skończyło się jak zawsze! Zakupy dodatków zrobiłam dzień przed, realizację wydruku papeterii zlecałam o 1 w nocy w dniu urodzin, a kompozycje kwiatowe tworzyłam o 10 rano! Goście byli zaproszeni na 13:30! Jednym słowem masakra, ale coś w tym jest, że ja najlepiej się organizuję jak mam 1000 rzeczy na już! Prawie się udało, bo kilka pomysłów zostało w głowie na następny rok, ale to nic 🙂 Mam nadzieję, że Goście byli zadowoleni, a Sara będzie miała piękną pamiątkę.

Kilka słów o dekoracjach.

Balony oraz girlandę balonową wykonała firma My Big Day, której możecie zaufać przy organizacji chrztu, ślubu, urodzin oraz wszystkich innych wyjątkowych okoliczności. Motywem przewodnim imprezy była Sarenka Bambi, którą wymyśliłam wraz z Ciocią Ulą, Chrzestną Sary, który stworzyła dla nas najpiękniejszy na świecie tort! To była dla mnie totalna niespodzianka!

Bardzo zależało mi, aby sala tworzyła leśny klimat, ale jednocześnie nie chciałam, żeby było mrocznie. Starałam się rozświetlić salę i wprowadzić do niej trochę koloru. Różu – oczywiście! 🙂 Na stołach pojawiły się pastelowe świece Ikea oraz latarenki ze świątecznej kolekcji Ikea VINTER 2018, które są teraz w okazyjnej cenie w Ikea. Bukiety stworzyłam z e świeżego Eukaliptusa, róży klasycznej oraz gałązkowej. Dodatkowym elementem kwiatowym były stokrotki w złotych doniczkach, które spersonalizowałam naklejką „Roczek Sary”, a na koniec przyjęcia wręczyłam je Gościom. Było to dla nich duże zaskoczenie!

Papeterię stworzyła dla nas kochana Lena. Przy każdym talerzyku zagościła winietka wskazująca miejsce oraz menu naszego przyjęcia. Wydrukowana została również Bambi w formacie 80/80, którą zobaczycie na moim zdjęciu z Sarą.

To by było na tyle! Jakieś pytania? Jestem do Waszej dyspozycji 🙂

Zdjęcia –Serhiy Hipskyy

 

Komentarze

  1. Pięknie pięknie !!!! Jeszcze raz pięknie ! Płakałam podczas oglądania filmu! Wlasnie tak wyobrażam sobie urodziny mojej córeczki ❤️ I dzięki tobie tez postanowiłam urodziny nagrać ! ???? wspaniała pamiatka

  2. Świetny pomysł z tymi stokrotkami! Chyba go ściągnę na roczek mojej Córy❤️???? można wiedzieć gdzie zaaopatrujesz się w kwiaty?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.