jeanetelife

PIERWSZA ŚWIĄTECZNA SESJA W NASZYM DOMU

W tym roku dekoracje świąteczne w naszym domu pojawiły się bardzo wcześnie, bo jeszcze w listopadzie. Wszystko oczywiście za sprawą mojego porodu. Postanowiłam, że na spokojnie chcę udekorować dom przed grudniem, abym teraz mogła już na spokojnie czekać na rozwiązanie w towarzystwie nastrajających dodatków. W takiej świątecznej scenerii chcieliśmy mieć jeszcze kilka zdjęć z brzuszkiem. Już w niewiele eleganckich rzeczy się mieszczę, natomiast w tej sukience czułam się bardzo kobieco. Całą stylizację dopełniała oczywiście moja ulubiona i niezbędna biżuteria od marki Apart.

Złoty zegarek, to moim zdaniem absolutny klasyk w każdej damskiej szkatułce z biżuterią. Do niego dodałam równie klasyczną złotą bransoletę, która pasuje nie tylko do sukienek, ale fantastycznie współgra z grubymi, zimowymi sweterkami.

Jako, że w naszym domu jest już tak świątecznie, to nie mogło się obyć także bez świątecznych akcentów w biżuterii. Wybrałam urokliwe kolczyki gwiazdki. Nie mogło zabraknąć również łańcuszka, nieco minimalistyczny i pasujący praktycznie do wszystkiego.

Dajcie znać kiedy Wy stroicie domy w świąteczne dekoracje? A może nie jestem jedyna i zrobiliście to również w listopadzie? 🙂

 

Kolczyki – Apart

Naszyjnik – Apart

Zegarek – Apart

Bransoletka – Apart

Sukienka – Zara

Buty – Zara

Sweter Grzegorza – Zara

Zegarek Grzegorza – Apart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.