jeanetelife

PESSIONE

Wiosna to czas kiedy zaczynamy sięgać w naszych stylizacjach po kolory. Ja w temacie kolorów jestem bardzo zachowawcza! Zazwyczaj wybieram biel, czerń, szarość, beże, ale jest jeden kolor, któremu nigdy nie mogę się oprzeć! Różowy ???? To, że z różu się nie wyrasta wiem od dawna, ale w nadchodzącym sezonie dla miłośniczek tego koloru jest powód do radości. A mianowicie róż pojawił się na pokazach największych domów mody! Możemy bezkarnie ubrać się od stóp do głów w fuksję, natomiast ja postawiłam na przepiękny dodatek.

Torebkę Pessione od Sabriny Pilewicz. Mam nadzieję, że ta wyczekiwana wiosna pojawi się lada dzień! Powoli zaczynam odczuwać brak słońca, pogorszeniem samopoczucia. Tymczasem kończę kawę i lecę robić zdjęcia na bloga. Pierwsze wiosenne stylizacje już niebawem. To nic, że akurat zaczał padać deszcz! Liczy się pozytywne nastawienie ????

Komentarze

  1. Piękna torebka ???? Ja tez kocham róż! Piękne zdjęcia! Żanetko zdradź czym robisz zdjęcia na instagramie? Telefonem większość czy lustrzanka? Pozdrawiam ciepło ????

  2. Naprawdę podoba mi się ta torebka, chociaż ja rzadko noszę róż. Z reguły stawiam na czerń, ale tej torebce nie mogłabym się oprzeć ???? Pozdrawiam Mania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.