jeanetelife

Paryż Instagram Spots, czyli idealne, instagramowe kadry

Od naszego wyjazdu do Paryża minęła już dłuższa chwila, ale ten wyjazd będziemy jeszcze długo wspominać! Chciałabym podzielić się z Wami zdjęciami z Paryża, które przecież muszą ujrzeć światło dzienne! Zawsze przed wyjazdem wchodzę na profile moich ulubionych Influencerek i zapisuję sobie inspiracje do zdjęć. Tak było i tym razem! Stworzyłam listę tak zwanych instagram spots i nawet większość z nich udało nam się odwiedzić. Muszę Wam przyznać, że cały czas myślę o tym, żeby tam wrócić! Sara co chwilkę wspomina, że chce jechać do Paris! Chyba też się zakochała 🙂

1.MOST ALEKSANDRA III

Najpiękniejszy most jaki widziałam! Położony jest między 7,a 8 dzielnicą. Niezwykle zdobiony, z pięknym widokiem na Wieżę.

2. RUE SAINT-DOMINIQUE

Do odwiedzenia tego miejsca skusiły mnie liczne zdjęcia Leonie Hanne. Uwielbiam jej profil!

Adres:

Le Recrutement Café
36 Boulevard de la Tour-Maubourg,

75007 Paris, Francja

 

3.TROCADERO

Plac na, którym zawsze są tłumy! Podczas naszej podróży zjedliśmy tam pyszne naleśniki z polecenia Pauli Jagodzińskiej. Tam praktycznie każdy kadr z widokiem na wieżę będzie piękny, więc możecie poszukać swoich Insta Spotów 🙂

 

4. ARC DE TRIOMPHE

Tego zabytku chyba nie trzeba przedstawiać. Eksperymenty z kadrem mile widziane! Widziałam już masę różnych pomysłów z łukiem w tle, ale pamiętajcie, żeby zachować tam ostrożność. Jazda autem na tym rondzie to istne szaleństwo!

5. RUE DE L’UNIVERSITE

Miejsce, które nas odstraszyło tłumem turystów! Insta walka o perfekcyjny kadr! Robiąc zdjęcie kalendarza, dostałam kilka krzywych spojrzeń, bo weszłam w zdjęcie komuś innemu i szybko stamtąd uciekliśmy. Dla ludzi o mocnych nerwach, albo rannych ptaszków, którzy przyjdą przed wszystkimi.

6.DISNEYLAND

Nie wyobrażaliśmy sobie naszej wymarzonej podróży bez odwiedzenia tego bajecznego miejsca. Więc, jeżeli już się wybieracie do Francji to polecam Wam wpis o bajkowej krainie (przeczytasz tutaj).

 

7. LOUVRE

 

 

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.