jeanetelife

#nouwlaunchpoland

Wpisując tytułowy hashtag na Instagramie będziecie mogły podejrzeć więcej zdjęć blogerek z otwarcia działalności Nouw w Polsce ???? A tymczasem wracam z wcześniej zapowiadanym postem! Trochę w innym wydaniu niż poprzednie sesje. Ascetyczne wnętrze Domu Braci Jabłkowskich oraz oko Annie Hyrefeldt stworzyło magiczny, tajemniczy klimat zdjęć.

Postanowiłam, że luty będzie miesiącem realizacji postanowień noworocznych! Starczy obiecywania i zaczynania „od poniedziałku”. Czas leci szybko, a życie mamy jedno, więc najwyższa pora zabrać się do pracy nad sobą. Wtorek 31.01 zaczełam od pobudki o 6:30. Szybkie śniadanie i wielki comeback na siłownię. Zawsze wracając po dłuższej przerwie żałuję, że tyle zwlekałam. Nie lubię ćwiczyć, ale kocham stan po zajęciach, kiedy endorfiny szaleją! Oby zapału starczyło do wakacji, a nawet do zimy! Kto też zaczął realizować projekt „lato 2017”? ????

Na tym nie koniec! Kolejnym celem jest wytrwać jak najdłużej w #nouw30daychallenge

Założeniem wyzwania jest dodawanie codziennie przez 30 dni postu, czyli blogowanie na 100%. Jeżeli macie jakieś pytania, pomysły to piszcie w komentarzach ???? Trzymajcie kciuki, żeby motywacja mnie nie opuściła i liczę na to, że będziecie tu ze mną każdego dnia ????

SWEATER: H&M (here)

TOP: Triumph Iconic Essence

BIKER BOOTS: Mango (here)

PANTS: Massimo Dutti

BAG: Metis Pochette Louis Vuitton

JEWELRY: Aureole Me

Komentarze

  1. Cudownie wyglądasz! ???? Napisz proszę, czym robisz zdjęcia, czy tylko iphonem? Tzn, te stylizacje to na pewno jakimś dobrą lustrzanką ????

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.