jeanetelife

Nouw, welcome to Poland!

Jeżeli śledzicie mnie na Instagramie to zapewne wiecie, że koniec tygodnia spędziłam w gronie pięknych, inspirujących kobiet.

Portal Nouw (platforma, na której mam blog) oficjalnie zaczyna działać na polskim rynku. Z tej okazji Nouw zaprosiło kilkadziesiąt blogerek ze Szwecji, Norwegii, Danii oraz Polski na celebrowanie tego wydarzenia. Czwartek, piątek to były bardzo intensywne dni, ponieważ plan był napięty.

Muszę przyznać, że takie wydarzenia dodają ogromnego powera! Zobaczcie jak się bawiłyśmy ???? Poniżej fotorelacja ze wspólnego lunchu, konferencji, kolacji oraz śniadania.

Cały team blogerek w komplecie przed restauracją Aioli ❤ Outfity niczym z fashion week, więc podzielę się z Wami tymi inspiracjami w oddzielnym poście.

Na zdjęciu z @MagdaleneeBeauty i Andziaks (znajdziecie ją na Youtube oraz Instagramie)

Konferencja odbyła się w Domu Braci Jabłkowskich.

Na kolację zostałyśmy zaproszone do przepięknej restauracji Belvedere , która mieści się w Łazienkach Królewskich. Miałyśmy zaszczyt zasmakować dań sztuki kulinarnej oraz degustować polskie wina z Winnicy Turnau. Ten wieczór zostanie na długo w mojej pamięci. Boxy z kwiatami, które otrzymałyśmy na zakończenie wieczoru powaliły nas na kolana. Zobaczcie same ????

Zauroczone bukietami z ❤@cornelliaas

Piątkowy poranek celebrowaliśmy na przepysznym śniadaniu w Momu.

To był perfekcyjnie spędzony czas! Do tej pory mam uśmiech od ucha do ucha na myśl o tym wydarzeniu. @jbanaszewska dziękuję za to, że mogłam tam z Wami być! To były dwa dni zaskakujących wydarzeń oraz dodatkowych kilogramów ???? Jeszcze dziś postaram się wrócić do Was z sesją z pierwszego dnia. Wszystkie zdjęcia wykonała Annie Hyrefeldt.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.