jeanetelife

NASZY WYMARZONY DOM. MĘSKA ŁAZIENKA.

W temacie tego pomieszczenia nie miałam zbyt wiele do powiedzenia! Miało być szaro i męsko z odpowiednią ilością miejsca na przechowywanie kosmetyków , maszynek i innych skarbów. Aaa! Z kabiną prysznicową typu walk in. Dla Grzeska wanna może nie istnieć! Mój Mąż na ściany wymarzył sobie microcement, a biała podłoga jest posadzką poliuretanową, która będzie na całej powierzchni dołu. Dwie wizki na samym dole to pierwsza wersja tej łazienki. Jestem ciekawa, która podoba Wam się bardziej?

Projekt: Wysocka Ilona

Komentarze

  1. Bardzo ladna, schludna, prosta, nieprzesadzona, ponadczasowa, uniwersalna lazienka????????ciekawa jestem jakie ogrzewanie bedzie w lazienkach! Jestesmy na etapie budowy i wyboru ogrzewania, wszyscy strasza ze sama podlogowka nie wystarcz????

  2. Zdecydowanie pierwszy projekt, zamknięta podwieszana szafka pod umywalką jest ładniejsza, wygodniejsza w utrzymaniu czystości i jakoś bardziej pasuje do męskiej łazienki. ???? Czekam z niecierpliwością na projekt salonu ????????

    1. Ja też uważam że pierwsze zdjęcia od góry to lepszy projekt. Sama zaczerpne inspo do naszej łazienki ♥️

  3. Pierwsza, w bardzooo podobnym klimacie mam ja swoją… ale zamiast czarnej toalety wybrałabym biały. Ale to tylko ja… aaa podoba mnie się bardzooo

  4. Zdecydowanie pierwszy projekt !!! jest męsko i funkcjonalnie 😉 Wszystkie projekty Ilony są genialne!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.