jeanetelife

NASZE MIESZKANIE W OBIEKTYWIE KAMERY

Każdego dnia dostaję od Was pytania dotyczące naszego mieszkania, dlatego pomyślałam, że chcielibyście obejrzeć krótki film, który nagrałam przy współpracy z . W tym przypadku nasze mieszkanie jest tylko dodatkiem do rozmowy na temat dzielnicy Wilanów, w której teraz mieszkamy. Jeżeli jesteście ciekawi czym kierowaliśmy się przy wyborze mieszkania oraz jakie miejsca warto odwiedzić na Wilanowie zapraszam Was na stronę .

Wasze pytania często się powtarzają, dlatego zachęcam Was do odwiedzania zakładki „DECOR„. Pod każdym wpisem jest bardzo dużo komentarzy, wśród których być może znajdziecie odpowiedź na swoje pytanie. Temat posadzki poliuretanowej, betonu architektonicznego został już w 100% opisany w poprzednich wpisach. Natomiast jeżeli macie jeszcze jakieś pytania to zapraszam do komentowania pod tym postem.

Komentarze

  1. To jest zabudowa ???? meble w białym połysku ???? akurat za kibelkiem jest sama płyta bez, która się nie otwiera ale nad geberitem juz mamy szafki ???? super sprawa bo wszystkie kosmetyki są schowane ???? Tak samo pralka, kosz na pranie.

  2. Kochana, co masz na scianie z przyciskiem dla toalety? czy to jest front (taki sam jak do szaf u gory) czy jest po prostu pomalowany?

  3. Bardzo podoba mi się Twój styl! Mogłabyś napisać, jaka jest konkretnie nazwa tych zasłon z Ikea? ???? Bardzo proszę i pozdrawiam ????

  4. Dzień dobry, chcialabym zapytać, skąd są zaslony oraz maskownice na szyny przy zasłonach? To jest płyta mdf, czy kartongips? Ma Pani piękne mieszkanie ????????????

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.