jeanetelife

NASZ WYMARZONY DOM. SALON I JADALNIA

Kto z Was pamięta nasze poprzednie mieszkanie, będzie wiedział jaki klimat lubimy ☺ Biało, czysto, a niektórzy pewnie powiedzą, że sterylnie i mało przytulnie. Nasza 2ka właśnie w takim wnętrzu jasnym czuje się najlepiej! Nawet czasami się śmiejemy, że to aż niewiarygodne, że podoba nam się wszystko to samo! Nie ma mowy o sprzeczkach! Przyświeca nam jedna wizja, którą Ilonka Wysocka przeniosła na wizualizację. Jest dokładnie tak jak sobie wymarzyliśmy!

Uprzedzając pytania podłoga to posadzka poliuretanowa, którą mieliśmy już możliwość sprawdzić. I u nas sprawowała się bardzo dobrze, ale pamiętajcie, że przy tego typu podłogach najważniejszy jest Wykonawca. Nasz Fachowiec poprawiał podłogę 3 razy, aż wyszło idealnie! Tego typu podłogę należy zabezpieczyć specjalnym lakierem, bezbarwnym, ale też odpornym na UV, aby nie żółkła od słońca. Do pielęgnacji mieliśmy specjalny preparat do mycia tego typu powierzchni. Jeżeli będziecie miały więcej pytań to chętnie odpowiem na nie w komentarzach ☺

Komentarze

  1. Czy mogłabyś dać namiary na firmę która robiła Wam tą podłogę? Ponieważ planujemy zrobić posadzkę poliuretanową w naszym nowym domu, ale właśnie mamy problem ze znalezieniem dobrego wykonawcy. Pozdrawiam

 1. Generalnie ładnie schludnie ale przez bardzo dominującą biel wygląda ten salon jak pokój bez klamek w zakładzie psychiatrycznym .
  Współczuje zawieszania tych zasłon ????… jak wokół są pola to będzie kurz jak ta lala na nich ale równie zazdroszczę spełniania marzeń . Pozdrawiam ????

 2. Dwa kominki? Zamiast tego złotego wcisnelabym złotą gablotę jak w pokoju u Sary, totalnie się w niej zakochalam???? cały dom widać, że jest bardzo Wasz, będzie pięknie! Powodzenia na kolejnech etapach i jak najmniej pomyłek wykonawców!

 3. Boże jakie cudo !! Ja tam wolę mieć ” biało jak w pokoju bez klamek ” ale żeby było właśnie tak , tak pięknie , czysto , biało . Magia ❤️ później , jak chce się zmienić coś w domu , wystarczy dodatki i już jest zupełnie inaczej , a jak pomalujesz ściany na zielono , żółto , czerwono i kupisz brązowe meble i chcesz coś zmienić , remont murowany ????

 4. Jak dla mnie jest przepięknie ❤ mogłabym prosić o namiary na lampę w kuchni ? Na allegro jest ich sporo ale nie jestem pewna czy będą tak dobrze wyglądały jak u Pani ????

 5. Dzień dobry. Wnętrza doskonale. Czy mogłaby zdradzić skąd sztukateria na ścianach, jest piękna
  Pozdrawiam serdecznie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.