jeanetelife

Monday Morning

Dzień dobry w poniedziałek! Zaczynam kolejny tydzień kiedy trwam w swoim postanowieniu. Ograniczyłam słodkości, niezdrowe przekąski, włączyłam aktywność fizyczną. Postanowiłam do tego wszystkiego włączyć zabieg na brzuch, który pomoże mi pozbyć się tkanki tłuszczowej z tego obszaru.

Każdy z nas ma takie miejsce na swoim ciele, w którym gromadzi tkankę tłuszczową. I niestety to nie są piersi jak większość z nas by sobie tego życzyła ???? Moją piętą Achillesa jest brzuch, który jest oporny na wszelkiego rodzaju aktywność fizyczną. Zabieg Maximus, któremu się poddałam wykorzystuje oddziaływanie fali radiowej. W wyniku podgrzania tkanek następuje obkurczenie się włókien kolagenowych. Już po pierwszy zabiegu widoczne jest ujędrnienie oraz napięcie skóry. Sama jestem kosmetologiem i wierzę, że terapie łączone przynoszą najlepsze efekty, więc mam nadzieję, że w moim przypadku też tak będzie!

Klinika, której zaufałam nazywa się SKIN CONCEPT i znajduje się w odległości 1,5 km od mojego mieszkania. Więc mam ich po sąsiedzku ???? Z Sylwią, która na zdjęciu wyżej trzyma głowicę, przed pierwszym zabiegiem zrobiłyśmy pomiary, więc po całej serii dam Wam znać czy mięśnie skryte głęboko pod pierzynką z tłuszczu wyszły z ukrycia ???? Pamiętajcie, że każdy zabieg z zakresu kosmetologii oraz medycyny estetycznej musi być dobrany do Was po wnikliwej konsultacji, która powinna zostać przeprowadzona po przekroczeniu progu gabinetu. Jeżeli macie jakieś pytania w dziedzinie kosmetologii to śmiało! A tymczasem życzę udanego tygodnia i zobaczcie jak klimatycznie jest w SKIN CONCEPT. Dziewczyny chyba wiedziały, że kocham tulipany ❤

Komentarze

  1. Ja też mam ten problem z brzuchem:/ Myślę że w tej części ciała to najważniejsza jest dieta ale ja to za słaba jestem i np bez słodyczy to się nie obejdę ????

  2. Jestem bardzo, ale to bardzo ciekawa rezultatów! Ja równiez myslałam o tym zabiegu, ale jeszcze jestem „niepewna”. Z niecierplwiością czekam no na ten temat nam piszesz! Pozdrawiam Cię serdecznie inspiracjo! ????

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.