jeanetelife

MOJA SUKNIA ŚLUBNA

Podczas przedślubnych przygotowań Panna Młoda musi nie tylko dopilnować wszystkich spraw związanych z organizacją, ale również zadbać o swój wygląd. To właśnie tego dnia oczy wszystkich Gości będą skierowane właśnie na nią. Moim zdaniem każda kobieta w tym dniu wygląda pięknie, wyjątkowo! I nikt nie powinien mieć odwagi krytykować wyboru sukni ślubnej. Suknia ma się podobać tylko Tobie – Panno Młoda ???????? Takie jest moje zdanie! Moja suknia to była miłość od pierwszego wejrzenia. Przy wyborze sukni pomagał mi, uwaga! Przyszły Mąż! Nie wierzę w przesądy, poza tym to mój najlepszy Przyjaciel, więc jego zdanie jest dla mnie bezcenne. Facet szczerze mówi tak albo nie. Każda kobieta jednak patrzy przez pryzmat swojej osoby. Czy jej się podoba? Czy ona by taką założyła? Wybierając się na przymiarki z facetem masz obiektywną opinię. Szczerze polecam!

Model, na który się zdecydowałam pochodzi z hiszpańskiej marki Pronovias. Pronovias to bez wątpienia suknie z najwyższej półki, unikatowe, ekskluzywne modele. Cechą charakterystyczną są zdobienia, eleganckie koronki. Zresztą zobaczcie sami!

P.S. Buty ślubne kupione spontanicznie, dzień przed ślubem okazały się strzałem w 10tkę! Wybrałam klasyczne szpilki włoskiej marki Gianvito Rossi z czubkiem w szpic w kolorze beżowym. Są wykonane z najwyższej jakości skóry lakierowanej. Przetańczyłam w nich całą noc, leżały idealnie, nie zostawiły po sobie nawet jednego odcisku.

A wracając do tematu dbania o wygląd, specjalnie dla przyszłych Panien młodych stworzyłam listę bezpiecznych zabiegów, którym śmiało możecie się poddać na 7 dni przed ślubem.

???? Klasycznie zaczynamy od manicure, pedicure. Moją propozycję ślubnych paznokci zobaczycie tutaj.

???? Subtelna stylizacja rzęs. Dorota z Lash Up jest moją mistrzynią!

???? Regulacja i henna brwi. Tutaj zdecydowanie polecam wykonać zabieg 7-10 dni przed na wypadek, gdyby efekt wyszedł zbyt wyrazisty.

???? Wybielanie zębów. Ja przez odsłonięte szyjki oraz nadwrażliwość zębów korzystam zawsze z bezinwazyjnego zabiegu Hollywood Smile. Efekt utrzymuje się do 3 miesięcy i jest w 100% bezpieczny!

???? Opalanie natryskowe. Warto wybrać sprawdzone miejsce i przetestować sobie tę usługę kilka miesięcy wcześniej. Ja zaufałam Opalizu. Opalenizna u mnie utrzymuje się do 7 dni. Schodzi w naprawdę łagodny sposób. Ważne jest, aby dzień przed starannie wykonać peeling ciała.

Z ogromnym bólem serca, przez brak miejsca do przechowywania suknie wystawiam na sprzedaż. Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu mailowego.

PHOTOGRAPHY: http://weddingstudios.pro/

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.