jeanetelife

Mała czarna

Cały czas mam nadzieję, że piękna wiosenna pogoda i ciepłe dni przyjdą lada moment! Nie mogę się doczekać stylizacji w iście letnim wydaniu! Dziś na blogu mała czarna od Bluebirds & Co przełamana jeansową kurtką. Poniższy look jest bardzo uniwersalny. Śmiało poszłabym w nim na biznesowe spotkanie, do pracy, na randkę oraz spotkanie z przyjaciółmi. Dajcie znać co o tym zestawieniu myślicie!

Sukienki modułowe to dla mnie zupełna nowość! Filozofia marki wpisuje się idealnie w to co cenię w stylizacjach! Tak bardzo mi się spodobała, że postanowiłam Wam ją przedstawić. Idealna złota myśl w moim „pamiętniku” …

„Bluebirds & Co. to radość odnaleziona w codzienności.

Poranna kawa. Praca i odpoczynek. Przyjaciele. Podróże. Twoje pasje.

Ubrania Bluebirds & Co. pozwolą Ci pozostać sobą w każdej sytuacji. To Ty decydujesz o kolorach, komponentach i detalach. Baw się modułami i zestawiaj je tak, jak masz ochotę.

Życie jest zbyt piękne, by gonić umykające trendy. Wybierz trwałość i wygodę. Ubranie ma Cię dopełniać, a nie odwrotnie. Możesz o nim zapomnieć i wciąż świetnie wyglądać!”

Sukienki są uszyte z materiałów najlepszej jakości. Sukienka nie gniecie się, falbana układa się idealnie. Rozmiar 34 jest dla mnie jak uszyty na miarę. Jeżeli chcecie się przekonać na własnej skórze to mam dla Was -20% zniżki na całą kolekcję sukienek dostępnych na stronie Bluebirds & Co.® Wystarczy w zamówieniu wpisać hasło jeanetelife.

Pamiętajcie o tym, że góry i doły możecie ze sobą mieszać i dowolnie zestawiać kolory! Udanej zabawy ????

Dress Bluebirds & Co.®

DenimJacket Romwe

Shoes Zara

Sunglasses Kapten & Son

P H O T O G R A P H E R Moon 27

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.