jeanetelife

M jak Mama

Mama. Jestem mamą. To chyba moje ulubione słowo i zdanie. W tym roku po raz pierwszy będę obchodzić Dzień Matki podwójnie. Absolutnie się wzruszam na myśl o tym, że mam już dwie Córeczki. Dwie fantastyczne Córeczki, które są spełnienie moich marzeń. Od zawsze wiedziałam, że chcę być mamą, wielkim pragnieniem było dla mnie noszenie drugiego serca pod żebrami i możliwość dania życia małemu człowiekowi. Choć macierzyństwo nie jest łatwą drogą i cieszę się, że coraz więcej porusza się tematów związanych z trudami wychowania dziecka, to nie zamieniłabym tego na nic innego na świecie. Nie ma dla mnie piękniejszej miłości, piękniejszej więzi niż mama i dziecko. Wszystkie nieprzespane noce, rozdrażnienie, zmęczenie, łzy są dla mnie niczym przy tej radości, miłości, wdzięczności i spełnieniu jakie dają mi moje dzieci.

Naszyjnik z literą M, który noszę regularnie jest dla mnie bardzo sentymentalny i ważny, a do tego piękny, minimalistyczny i pasuje dosłownie do każdej mojej stylizacji. Symbolizuje dla mnie miłość Mamy i przypomina o narodzinach drugiej Córeczki. Bardzo lubię taką biżuterię, która poza świetną prezencją ma również ukryte głębsze znaczenie.

Jestem dumna, że jestem Mamą i jestem dumna ze swoich Córeczek. Jestem wdzięczna za wszystkie te lepsze, jak i gorsze chwile, bo każda z nich dostarcza nam nowych doświadczeń, lekcji i wniosków.

Za co Wy jesteście najbardziej wdzięczne? Z czego jesteście najbardziej dumne? Zostawiam Was z taką refleksją i przemyśleniami przed nadchodzącym Dniem Mamy.

  1. Zawieszka z literą M – Apart
  2. Kolczyki z perłą – Apart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.