jeanetelife

Kitchen design

Kolejnym pomieszczeniem, do którego Was zapraszam jest kuchnia.

Kawy, herbaty, czy może soku? 🙂

Fronty kuchni są w szary macie z palety NCS (S3000N). Zestawione z blatem Ikea imitującym marmur oraz hartowanym szkłem w kolorze białym. Dla niektórych z Was kolorystka może być nuda, ale ja tak kocham te kolory, że czuję się w nich idealnie! W przyszłości, jeżeli zapragnę metamorfozy to szarość i biel są fajną podstawą do urozmaiceń. Pamiętajcie, że dzięki dodatkom możemy zmieniać wnętrza 🙂 Ponieważ kuchnia jest połączona z salonem zamysł był taki, aby tworzyła razem z nim jedną całość.

Szafki kuchenne zostały zaprojektowane do samego sufitu, w celu zorganizowania jak najwięcej miejsca do przechowywania. To był w strzał w 10tkę! Płyta indykcyjna firmy Siemens podobnie jak piekarnik. Okap firmy Faber. Bardzo przystępny cenowo, jeżeli chodzi o okapy w podobnym designu, a w 100% spełnia swoją rolę. Oświetlenie Led zostało zamonowane w listwie. Zlew oraz bateria jest firmy Franke. Więcej informacji o produktach znajdziecie w (tu).

Podłoga to biała posadzka poliuretanowa, która jest w holu oraz salonie.

Jeżeli macie pytania pytajcie w komentarzach 🙂

Komentarze

  1. Piekna kuchnia! A czy piekarnik to ten z wbudowanymi opcjami na pieczenie? Z kolorowym wyswietlaczem? Jak Wam sie sprawdza? Tez sie nad nim zastanawiam ????

  2. Nasz piekarnik ma tylko opcje wyboru pieczenia dania. Nigdy z tego nie korzystam :p Zrezygnowałyśmy z kolorowego wyświetlacza na koszt prowadnic, ścianek samoczyszczących ????

  3. Hej ???? mam pytanie o posadzke poliuretanową. Jak się sprawuje i czy polecasz? I czy to jest jakiś konkretny model ponieważ jak wpisuje w Google to wyskakuje mi też posadzka żywiczna (epoksydowa). Podoba mi się taka podłoga ale nic o niej nie wiem;(

  4. Hej, więcej informacji o posadzce znajdziesz w poście dotyczącym salonu. My jesteśmy bardzo zadowoleni, ale mega ważny jest wykonawca. Trafiliśmy na perfekcjonistę, ale wiem, że na rynku jest dużo osób, które to wykonują, ale nie mają doświadczenia.

  5. Fronty myję dosłownie dwa razy do roku! Zupełnie nie widać zabrudzeń ???? nie wiem czy to kwestia kolor i ustawienia do padającego światła, ale jestem baaardzo zadowolona!

  6. Wiem że post jest już stary, jednak tak strasznie podoba mi się ta kuchnia i kolory, chciałabym zrobić sobie podobnie tylko mam pytanie jakiego koloru jest zlew? czarny czy grafitowy?

  7. dziękuje za odpowiedź, jeszcze pytanko co do okapu, jest podłączony do wentylacji czy służy tylko jako pochłaniacz,? Jak kuchnia sprawuje się po latach?szczególnie blat?

    1. Tak jest podłączony 🙂 Kuchnia rewelacja! Polecam mat w kuchni. A blat nie jest odporny na zarysowania, ale po 2 latach nadal ładnie wygląda. To jest taka fajna imitacja marmurku bardzo tanim kosztem 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.