jeanetelife

Kiara

Od dwóch tygodni mamy nowego przyjaciela w naszej rodzinie ???? Moja decyzja o zakupie psa dojrzewała przez ponad 4 lata, więc czekałam na nią baaardzo długo. Imię dla niej też czekało przez ten cały czas ???? Jest bardzo wesołym, energicznym pieskiem. Swoim spojrzeniem łamie serca nawet tych największych przeciwników psów. Wniosła do naszego życia dużo radości!

Kiara to imię lwicy z mojej ulubionej bajki. Córka Simby i Nali. Dziedziczka tronu Lwiej Ziemi, zarazem księżniczka ???? Kto wie o jakiej bajce mowa? ???? Jeżeli chcecie obserwować na bieżąco jak rośnie i się rozwija to zapraszam na jej Instagram @kiaradiary. Uwielbiam robić zdjęcia, a jej szczególnie, więc dlatego postanowiłam stworzyć konto. Zapraszamy miłośniczki psów ???? Tam będziemy mogły porozmawiać o naszych pupilach ????

Komentarze

  1. Hej! Piesek cudowny <3 sama się zastanawiam nad kupnem maltańczyka, jednak nie jestem przekonana z której hodowli a niestety nikt ze znajomych nie ma. W sumie nie jestem pewna czy będę z nią chodziła na wystawy, ale kto wie ????

  2. Ja też kiedyś myślałam o wystawach, ale zobaczymy czy starczy czasu ???? Rasa jest bardzo kochana i wdzięczna. Kiara rozkochała nas w sobie od pierwszego wejrzenia! Już nie wyobrażamy sobie bez niej życia ❤️???? ściskam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.