jeanetelife

Julia is not dead

Piątkowy wieczór miałam zaszczyt spędzić na pokazie polskiego duetu Paprocki-Brzozowski. Było to dla mnie duże przeżycie, ponieważ pierwszy raz brałam udział w takim wydarzeniu. Cała oprawa, sceneria, która została zaaranżowana specjalnie pod tematykę pokazu „Julia is not dead” robiła ogromne wrażenie. Pokaz P&B rozpoczął się prezentacją obuwia Kazar, którą poprowadził mój faworyt ostatniego Top Model – Patryk Grudowicz.

Bohaterka Szekspira w interpretacji Paprocki & Brzozowski jest odważną, seksowną, drapieżną kobietą. Look modelek to połączenie grunge’owego makijażu oraz rockowych stylizacji. Detale, które można było dostrzec na wybiegu to koronki, panterka, frędzle, obcisłe mini, metaliczne szpilki. „Julia” otwierająca pokaz to Edyta Zając-Rzeżniczak, która była jedną z najpiękniejszych modelek.

Czy wybrałybyście z tej kolekcji coś dla siebie? Ja nie jestem fanką tak mrocznego stylu. Najbardziej przypadły mi do gustu te delikatne, zwiewne sukienki, które świadczyły o nutce romantyzmu w duszy Juli.

Filip Okopny

Komentarze

  1. Powiem Ci, że ta kolekcja Paprockiego i Brzozowskiego troszeczkę mnie zaskoczyła. Zawsze bardziej kojarzyli mi się z klasyczną elegancją, aniżeli z rockowym wybrzmieniem. Mimo wszystko jestem zauroczona. Najbardziej podoba mi się ta skórzana kurtka! Cóż, sama tematyka i pomysł na Szekspira – bomba ! ; )

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.