jeanetelife

JAK UTRZYMAĆ DUŻY DOM W CZYSTOŚCI? MOJE ZASADY Z ODKURZACZEM BOSCH UNLIMITED 8 GEN2

Szczęśliwa Rodzina i duży dom zawsze były moim marzeniem nr 1! Nasz dom to dla mnie oaza spokoju, miłości, a też źródło radości i nieustająca zabawa. Odkąd mamy dwa psy i kota, tej zabawy nigdy nam nie brakuje! Nie brakuję nam również sprzątania, a Wy cały czas pytacie, jak ja utrzymuję taki porządek w domu.

Moim zdaniem przy ogarnianiu domowych obowiązków bardzo ważny jest ich podział, który bezpośrednio wpływa na dobrą organizację pracy. Istotne znaczenie ma również regularność i konsekwentność. Jedną z naszych najważniejszych zasad przy codziennym sprzątaniu jest odkurzanie dwa razy dziennie. Z trzema zwierzętami i dzieckiem inaczej się nie da! Czysta podłoga bez sierści i kurzu to jest podstawa, dlatego bardzo często wyszukujemy różnego typu nowości i testujemy różne sprzęty, żeby zobaczyć, jaki sprawdzi się u nas najlepiej i poradzi sobie z regularnym sprzątaniem dużej ilości sierści oraz innych problemów towarzyszących przy zwierzakach i dzieciach.Ostatnio do przetestowania wpadł mi bezprzewodowy odkurzacz Bosch Unlimited 8 Gen2. W naszym domu sprawdza się właśnie wyłącznie tego typu sprzęt bez kabla, który musi cechować się wygodą użytkowania, skutecznością i długim czasem pracy. Odkurzacz Bosch niezawodnie spełnił wszystkie nasze wymogi! Po sprawdzeniu sprzętu przy sprzątaniu różnego typu zabrudzeń na wszystkich powierzchniach mogę wyodrębnić kilka jego kluczowych zalet, które niezwykle pozytywnie mnie zaskoczyły.

1. Sprzęt posiada wyjątkowo wydajny silnik i nie ustępuje w mocy odkurzaczom kablowym. Pomimo tego jest bardzo lekki i cichy, co jest dla mnie bardzo dużym plusem.

2. Odkurzanie z Bosch Unlimited 8 Gen2 jest niezwykle wygodne i przyjemne, gdyż nie muszę cały czas trzymać przycisku zasilania, sprzęt jest w stanie wyczyścić wszystkie trudno dostępne miejsca, a lampeczki LED pomogą dojrzeć niewidoczny kurz lub znaleźć pod kanapą zgubione rzeczy 🙂

3. My mamy dom 180 m2, więc szukaliśmy sprzętu, który da radę odkurzyć całą powierzchnię na jednym akumulatorze. Odkurzacz Bosch posiada dwa wymienne akumulatory, a na jednym może odkurzać do 46 minut, więc dla nas idealnie!

4. Kanapa, szuflady, klawiatura – dzięki wymiennym końcówkom można szybko wyczyścić każdą powierzchnię.

Odkurzacz Bosch Unlimited 8 Gen2 zapewne zostanie u nas na dłużej jako idealny sprzęt do codziennego sprzątania.

Komentarze

  1. U mnie właśnie końcówka ciąży i nie mam siły chodzić za odkurzaczem, w takiej sytuacji sprawdza się roomba która sama jeździ 🙂 Na męża niestety nie mogę liczyć, jeździ w delegacje i nie ma go w domu po kilka tygodni. Btw Grześ ma urocze kapcie 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.