jeanetelife

Idealna sukienka na urodziny

W tym roku swoje kroki po wymarzoną sukienkę na przyjęcie urodzinowe skierowałam do wypożyczali Rent and Rule . Wybrałam małą białą, która jest niezwykle zdobna i oryginalna w swojej formie. Sukienka w formie marynarki od marki PODWIKA. Asymetryczny dół i głęboki dekolt podkreślają wszystkie kobiece atuty. Idealna na ciepły majowy wieczór! Pomimo, że sporadycznie wybieram mini to w niej czułam się wygodnie i komfortowo przez cały wieczór.

Wypożyczalnia Rent and Rule to wyjątkowa, pierwsza w Polsce wypożyczalnia sukienek i akcesoriów polskich projektantów. Stworzona dla kochających modę, stylowych kobiet, które chcą wyglądać zjawiskowo nie wydając jednocześnie fortuny na kolejną modną sukienkę. Nie trzeba martwić się o pralnię, bo jest ona w cenie. Standardowy czas wypożyczenia to 7 dni, a kwota jest uzależniona od wartości sukienki.

Na moim Instagramie od wczoraj ruszył konkurs, w którym do wygrania jest darmowe wypożycznie wymarzonej sukienki. Wierzę, że znajdziecie dla siebie kreację idealną na wyjątkową okazję. Zasady są proste!

???? Zaobserwuj mój profil Jeanetelife oraz profil Rent and Rule.

???? Na moim profilu, pod zdjęciem w sukience, dodaj w komentarzu informację, którą kreację chciałabyś wypożyczyć.

Na Wasze zgłoszenia czekam do 28.05. Trzymam kciuki i życzę Wam powodzenia!

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.