jeanetelife

Home inspiration from Oslo

Pozostając w tematyce mieszkań, chciałabym Wam pokazać mieszkanie, które w ostatnim czasie zrobiło na mnie ogromne wrażenie. Gdyby nie odległość bardzo chętnie bym je odwiedziła osobiście. Zachwytu nie byłoby końca! Mieszkanie jest zachowane w stonowanych kolorach, czyli tak jak lubię najbardziej! Moim zdaniem jest to połączeniem klasyki ze stylem nowojorskim. Ciekawe czy Właścicielka się ze mną zgodzi? Meble ze stali nierdzewnej dodają ponadczasowej elegancji. Rozmaite dodatki widoczne na każdym kroku wzbogacają wnętrze. Pokój jest pełen światła, jasny, a mimo to jest w nim przytulnie. Czy też macie ochotę usiąść na kanapie z filiżanką latte w dłoni?

Jeżeli macie pytania dotyczące wnętrza komentujcie! Postaram się uzyskać odpowiedź na każde z nich od Właścicielki. Również w tym miejscu chciałabym jej ogromnie podziękować z całą masę cudownych zdjęć. Renatko pozdrawiam Cię ciepło! Stworzyłaś cudowne wnętrze i trzeba je pokazać światu!

Komentarze

  1. Przepiękne mieszkanie, chłodne ale z taka ilością światła …ciepłe i przytulne ???? Renatko, jesteś inspiracją dla mnie i zapewne nie tylko ???? Pozdrawiam serdecznie ????

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.