jeanetelife

Effikowe love


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/jeanet/domains/jeanetelife.com/public_html/dev/wp-content/themes/jeanetelife/app/filters.php on line 143
Czekałam na ten moment bardzo długo! Piknik w pięknych okolicznościach przyrody, w najlepszym składzie. My jako mama i tata, wymarzona Sara i nasz ulubiony Effik, który dołączył do nas z okazji skończenia 4 miesiąca. Bobasy to mają szczęście! Każda najmniejsza „rocznica” to powód do prezentów. Teraz co miesiąc „urodziny”, chrzest, potem pierwsze kroki, upadki, wróżka zębuszka i tak można wymieniać bez końca. Chociaż myślę, że dla rodziców to też jest niezła frajda. Uśmiech dziecka to najpiękniejsze dziękuję jakie w życiu dostałam.
Czy wiecie, że w Ameryce przy okazji większych uroczystości bardzo popularne są listy prezentów. W Polsce prekursorami takiej listy prezentów dla Mam i Maluszków jest marka Effiki, która na swojej stronie effiki.com stworzyła zakładkę, dzięki, której możecie ułożyć listę swoich wymarzonych produktów i podzielić się nią z przyszłymi gościm. Ja mam plan skorzystać z tej opcji przy okazji jednego z najważniejszych wydarzeń w życiu Sary, a mianowicie zbliżającego się wielkim krokami Chrztu Świętego. Zaproszeni goście nie muszą się dopytywać, co kupić, ani spędzać w sklepie długich godzin szukając prezentów, które mogą okazać nieprzydatne. Ciekawa jestem co Wy o takim pomyśle sądzicie? Przesada czy praktyczne rozwiązanie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.