jeanetelife

Dear summer, come back please

Kiedy za oknem deszcz na zmianę ze śniegiem pada z góry, szukam pomysłu jak być pozytywnie nastawionym na cały dzień. Poniżej wypiszę Wam kilka moich (może banalnych sposobów), aby tęsknota za latem nam nie dokuczała.

???? Świeże kwiaty w mieszkaniu. Ożywiają pomieszczenia, przywołują wspomnienia. Moi znajomi wiedzą, że najlepszy prezentem dla mnie jest bukiet kwiatów.

???? Chwila dla siebie. Jesień kojarzy mi się z czasem spędzonym pod delikatnym kocem, z kubkiem gorącej czekolady w ręku i dobrą książką. Na samą myśl zaczynam lubić jesień.

???? Myśl o zbliżającym się cudownym okresie Świąt Bożego Narodzenia. Uwielbiam ten czas! To będą pierwsze Święta w nowym mieszkaniu, więc radość jest jeszcze większa. Kto będzie miał tak samo?

???? Zmień nastawienie. Serio! Wystarczy, że przestaniemy marudzić. Ja postanowiłam, że jesień będzie okresem zmian (dobrych zmian) i powoli swój plan realizuję krok po kroku.

???? Pamiętaj o swoich ulubionych perfumach! Piękny zapach towarzyszący mi przez cały dzień, wywołuje uśmiech na mojej twarzy. Uwielbiam świeże, owocowe kompozycje zapachowe. Właśnie takie, które przywołują letnie wariacje. Właśnie takie jak Tender Love C-THRU. Nuta gruszki, mandarynki, bergamotki. Wymieszane z płatkami fiołka, jaśminu oraz nutą wanilii. I lato wróciło!

Na koniec postu mam dla Was jeszcze jedną pozytywną radę. Weźcie udział w konkursie C-THRU. Możecie wygrać zestaw kosmetyków od C-THRU oraz wiele innych cudownych nagród. Wystarczy wejść na stronę konkursu #makeastatement ((link tutaj) i stworzyć własną stylizację.

Powodzenia!

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.