jeanetelife

CO ZROBIĆ KIEDY DZIECKO JEST CHORE?

Troska o chore dziecko to uczucie, którego doświadczyłam przy pierwszej infekcji Sary. Dla mnie to było zupełnie nowe doświadczenie i pierwszy raz w życiu miałam atak paniki. W głowie miałam taką blokadę, która nie pozwalała mi działać. Jedyne co przychodziło mi łatwo, to płacz. Dziecko wzbudza w Matce niesamowite emocje. To właśnie ta ogromna troska i strach mnie sparaliżowały.

Po wizycie u lekarza, nie byłam w pełni usatysfakcjonowana zaleceniami, ale postanowiłam posłuchać siebie i postępować z Sara tak jak mi instynkt podpowiada. Wspominam o tym, dlatego, że każda Mama w takich sytuacjach radzi sobie inaczej. Nie ma złotego środka na poprawę samopoczucia chorego dziecka. I o tym jest spot reklamowy, który tak bardzo mnie wzruszył. Pokuszę się nawet, że rozłożył mnie na łopatki, ale najważniejszy w nim jest przekaz.

Mamy nie musza się martwić, że nie są wystarczająco dobrymi matkami – są super takie jakie są!

Komentarze

  1. Milion razy obejrzane, i za każdym razem płacz :((((((((((((((( Takie filmiki to jak plaster na zmęczenie mamy po ciężkich nocach <3

  2. Jestem mama dwumiesiecznej Kruszynki i cale szczescie jeszcze nie chorowalismy,ale wiem ze kiedys przyjdzie mi sie zmierzyc z chorym malenstwem i bojej sie tego bardzo,ale tak reklama rozwala…tylko w sposob pozytywny,lzy mi leca po policzku bo wodac jak dzieci doceniaja nasza troske o nie i nic wiecej sie nie liczy!;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.