jeanetelife

Chrzest Sary – dekoracje

Wreszcie się udało! Nawet nie wiecie jak się cieszę!

Mam zdjęcia z chrztu Sary i nie zawaham się ich użyć. A to dlatego, że jestem bardzo dumna z naszych dekoracji, które przygotowałam dzień przed wydarzeniem z Ciocią Chrzestną Ulą. Kosztowało nas to trochę nerw, poranną wizytę na giełdzie kwiatowej i jakieś 2 godziny pracy na miejscu, ale słowa uznania szanownych Gości wynagrodziły wszystko!

Oczywiście to Sara tego dnia była najważniejsza! Bardzo się stresowałam tym jak znieście tak długą mszę w Kościele i czy będzie płakała podczas symbolicznego polania wody głową, ale ona połowę mszy przespała, a drugą szeroko się uśmiechała. Uff!

Przyjęcie zdecydowaliśmy się zorganizować w restauracji Warszawa Wschodnia by Mateusz Gessler i powiem Wam, że dawno żadne miejsce nas tak nie zaskoczyło! Obsługa na najwyższym poziomie. Podejście do Klienta, najlepsze z jakim do tej pory się spotkałam! Dekoracje mogłyśmy przygotować w oddzielnym pomieszczeniu, a rano Personel przeniósł wszystko na stoły w docelowe miejsce. Odwzorowanie 1:1! A co ważne wszystko to bez dodatkowej opłaty. Nic tylko pogratulować podejścia do Klienta.

Fotograficzny reportaż wykonał dla nas najsympatyczniejszy Fotograf w Warszawie – Marcin Raj z MMstudios.

Sukienka Sary Anna Petite Maison Opaska Marie Petite Maison Buty Sary ButterflyKids Sukienka Mamy Zaquad          

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.