jeanetelife

4 URODZINY SARY

Marzec to dla nas miesiąc urodzin Sary. Jak co roku przed urodzinami zapytaliśmy Ją jaki motyw przewodni tego roku będzie królował na jej przyjęciu. Rok temu była to Diabolina, więc i w tym roku spodziewałam się czegoś równie niestandardowego. Jak się okazało ku mojemu zdziwieniu, Sara wybrała motyw księżniczek Disneya. Sara totalnie przepada za Aurorą! Wspólnie wybrałyśmy inspirację wszelkich dekoracji balonowych, tortu, stylizacji. Postawiłyśmy na delikatne pastelowe kolory, takie same na wszystkich elementach ozdób. Kwiaty również były w pastelowych, ale wciąż bajkowych kolorach i idealnie dopełniały cały klimat. Spełnieniem oczekiwań Sarci były także tekturowe postacie księżniczek, które wzbudzały duże podekscytowanie wśród dzieci.

Razem z Sarą przygotowałyśmy listę gości, Sara sama wybrała jakie dzieci chce zaprosić, nie brakowało koleżanek i kolegów. Czas umiliły panie animatorki malowaniem buziek, zabawami z chustą, śpiewaniem. Nie obyło się także bez piniaty, nawet sobie nie wyobrażacie, ile frajdy sprawia to dzieciakom! 🙂

Trudno nam uwierzyć, że nasza mała Córeczka skończyła już 4 lata, dopiero była niemowlakiem! Czy Wam też tak szybko ucieka czas?

Sukienka Sary – H&M

Moja sukienka – LoveShackFancy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.